סה"כ חלקי: ₪ 0.00
מקצועת עץ בעבודת יד- הזמנה מיוחדת
₪ 960.00 כולל מע"מ

₪ 820.51 לא כולל מע"מ
? מע"מ לפי Israel.
תאור:
אנו גאים להציג את המקצועה הראשונה בישראל המשווקת ע"י טול עדן והיא "תוצרת הארץ".
מקצועת עץ בסגנון קרנוב עם כמה וכמה שיפורים משמעותיים מאוד שנבנבתה עבורנו ע"י מתיו מסע-אל, אשר הינו בונה המקצועות המקצועי ביותר שחי בארצנו. אנו מקווים שהתחלה זו תוביל אותו להכרה מקצועית גם בחו"ל.
פרטים טכניים:
סוגי עצים: גוף וונגה, קלין טיק
רוחב הלהב: 42 מ"מ אורך הלהב: 85 מ"מ, עובי: 4.5 מ"מ, תוצרת קאקורי יפן.
אורך הסוליה: יעודכן בהמשך
רוחב הסוליה: יעודכן בהמשך

מקצועת פרימיום במלוא מובן המילה, נבנתה בשיטה השונה בתכלית מהשיטה של קרנוב:
1. הגוף בנוי מארבע חלקים אשר יוצרים תצורת BOOKMATCH סימטרית ( לעומת למינציה של 3 חלקים)
2. הפין שמחזיק את הקלין הוא קבוע ולא מסתובב, וממוקם בדיווק במקום המותאם לקלין ובכך יוצר לחץ יציב על הלהב ומפחית וויברציות של חלקים חופשיים במקצועה, (לעומת פין עץ מסתובב).
3. קלין מעץ טיק, בהתאמה מושלמת ללהב ולפין, עוזר ליצירת לחץ אחיד על הלהב.
4. להב יפני ללא שובר שבבים, יש שיראו בכך חסרון, אנו רואים בכך יתרון, שכן עם להב כזה עבה ואיכותי אין צורך בשובר           שבבים, הדבר מקל על ההתעסקות בפירוק ובהשחזה.

הערה: הכלי הנ"ל הינו יחיד במינו, למרות שהצורה שלו תשוחזר, בכלים מסוג אלו כל כלי הוא יצירת אומנות בפני עצמה, למי שמעוניין בכלי ייחודי זאת ההזדמנות.

ניתן להזמין כלים נוספים ובעצים שונים, עצים פחות אקזוטיים יוזילו את מחיר הכלי באחוזים ניכרים, על כך ניתן לבקש הצעת מחיר דרך שרות הלקוחות של טול עדן.

המקצועה ארוזה בקופסת קרטון עם ספוג לשמירה והגנה בזמן המשלוח, כלולות גן הוראות שימוש  ותחזוקה של המקצועה מידי מתיו מסע-אל עצמו.
פרטים:
118000 :קוד פריט
חדש :מצב המוצר
חוות דעת לקוחות
כתוב חוות דעת
אמן מקצועות ישראלי
13/07/2015
בניתי מקצוע בקורס בניית מקצועות אצל מתיו והייתי אצלו סדנה מספר פעמים. היחס שלו לכל כלי הוא ללא מתחרים, תהיו בטוחים שהוא הקדיש מחשבה מרובה והרבה נסיונות עד שהגיע לעיצוב המדהים ביופיו ונוחיותו של המקצוע הזה. ההבנה שלו בכל שלבי הבנייה, השחזה והקצעה גורמת למקצועות לצאת באיכות יוצאת דופן. לא מתחרט ובטוח שגם אתם לא :)
יש לי מקצוע של מתיו וזה עונג צרוף להשתמש בו!
08/07/2015
אני מאוד שמח לראות שיש במה לעבודה המדהימה של מתיו. השקדנות שלו יחד עם רדיפת השלמות וההתמדה הובילו אותו לתוצאות מדהימות, הוא מומחה בהשחזה ובהתאמה מדויקת, היכולת שלו להרגיש ארגונומיה ונוחות לכף היד מורגשת ישר מההתחלה. חייבים לנסות כדי להבין!
מבצע: משלוח חינם בקניה מעל 600 ש"ח, אין כפל הנחות או מבצעים!הפריט התווסף לעגלה שלך
x

-------- או --------